NATALIA „AURORA” IGNACEK

 

Właścicielka firmy Manufaktura Imprezy, dziennikarka branży cukierniczej i przede wszystkim wielka pasjonatka czekolady. O czekoladzie pisze, czyta, opowiada i z jej udziałem prowadzi warsztaty oraz degustacje. Współorganizuje również słodkie festiwale.

Na co dzień stacjonuje w niewielkim Bojszowie pod Gliwicami, jednak Polskę w ciągu roku przemierza wzdłuż i wszerz. Bardzo często bywa w Łodzi, gdyż współpracuje z Akademią Czekolady, ale też z Sekretami Czekolady i z gliwicką Czekoladziarnią, gdzie prowadzi czasem eventy.

Czekoladą zafascynowała się po obejrzeniu film „Czekolada”. Miała wtedy ok. 18 lat a w Polsce szczytem luksusu było kupić czekoladę Wedel lub Milka. Nie było też szeroko dostępnego Internetu, więc wiedzę (i czekoladę!) zdobywała bardzo powoli. Kupowała książki, czytała artykuły, jeździła po różnego rodzaju fabrykach czekolady. Po studiach zaczęła już pisać dla redakcji, z którą do teraz ściśle współpracuje, jako prawa ręka redaktor naczelnej.

Prowadzi również swojego Bloga Czekolady.

Pomysł z warsztatami, które prowadzi w naszej firmie pojawił się niemal naturalnie i spontanicznie. Wiele osób, słuchając opowieści o czekoladzie, pytało czy Natalia mogłaby przyjść do szkoły lub przedszkola i dzieciom poprowadzić takie zajęcia. Na początku nie miała żadnych pomocy i robiła proste trufle czekoladowe. Z czasem koncept rozwinął się i teraz na warsztatach robi ciągle to nowe, niespotykane rzeczy i odwiedziła już tysiące dzieci ( i dorosłych), z którymi przeniosła się do świata czekolady!

MARTYNA

 

Pierwszą przygodę z animacjami rozpoczęła 4 lata temu i od tej pory pokochała tą pracę! Jako animator – oprócz pracy w naszej firmie – zajmuje się prowadzeniem tanecznych urodzin w Studiu Tańca Azyl oraz zajęć tanecznych dla dzieci i młodzieży. Współpracuje z innymi firmami eventowymi oraz jest prowadzącą na kanale „Śpiewające brzdące” na YouTube, który cieszy się ogromną popularnością.

Prywatnie – Studentka AWF na kierunku Aktywność Fizyczna i Żywienie w Zdrowiu Publicznym. Od wielu lat tańczy Hip hop oraz Popping i należy do ekipy streetdancowej KOGO.

Jest pełną energii, kreatywną i szaloną osobą, kochającą pracę z dziećmi. Potrafi namówić do zabawy nawet największego marudę! Ma duże doświadczenie w opiece nad dziećmi. Uwielbia prowadzić animacje dla dorosłych i budzić w nich dziecięcą radość. Zawsze jest jej wszędzie pełno i zajmuje się dosłownie wszystkim. Ponadto kocha ruch i swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w animacjach tworząc autorskie zabawy ruchowe i sportowe.

Jest kolorową osobowością chociaż chodzi ubrana tylko na czarno, ciemno czarno i czarno czarno.

SPECJALIZACJA: Modelowanie balonów, piniaty, kolorowe warkoczyki, warsztaty kreatywne/plastyczne, tatuaże brokatowe
oraz wszelka aktywność fizyczna (Taniec, Joga, Fitness, Stretching, zabawy sportowe/ruchowe/drużynowe i inne)

 

JULIA

 

Od ponad 2 lat jest animatorem czasu wolnego. Głównie zajmuje się animacjami w naszej firmie, ale również bardzo intensywnie działa poza nią. Niejednokrotnie, jako animator pracowała na eventach sportowych gdzie zabawiała dzieci prowadząc zabawy i ucząc tańca. Uwielbia spędzać czas z ludźmi, poznawać ich oraz sprawiać by na ich twarzach pojawiał się uśmiech.

SPECJALIZACJA:  zabawy taneczne/ruchowe, modelowanie balonów oraz malowanie twarzy, bańki mydlane.

Poza animacjami interesuję się tańcem oraz stylami takimi jak: hip-hop i waacking. Tańczy od wielu lat w grupie tanecznej KOGO. Prowadzi również zajęcia taneczne w szkołach tańca, gdzie uczy Hip hopu.

Prywatnie uczęszcza do technikum kształcąc się w kierunku turystyki. Jest to coś, czym bardzo się interesuje i pragnie związać z tym przyszłość. Na animacjach często wykorzystuje swoją wiedzę, dzięki czemu tworzy unikalne zabawy, które bawią i uczą.

Jest osobą zawsze uśmiechniętą, kreatywną i nadzwyczaj skromną, jednak niech ta skromność Was nie zwiedzie. Gdy zakłada koszulką animacyjną staje się otwartą i szaloną osobą, którą uwielbiają wszystkie dzieci!

RADEK

 

Od 2 lat jako animator czasu wolnego prowadzi animacje dla dzieci w trakcie różnych wydarzeń. W trakcie animacji dla Radka najważniejsza jest dobra zabawa, ale również bezpieczeństwo dzieci i zapanowanie nad grupą. W 2019 roku jako animator Akademii Rainbow przez trzy miesiące, prowadził animacje dla dzieci i  dorosłych na greckiej wyspie Kos.

Oprócz animacji pasjonuje się tańcem i muzyką. Jest profesjonalnym tancerzem irlandzkim z niemałym kontem osiągnięć. Ma ogromne doświadczenie w pracy trenerskiej z dziećmi i młodzieżą. Pracował w szkole tańca w Opolu gdzie prowadził zajęcia ze styli: hip hop i house, a obecnie jako instruktor pracuje w szkole tańca Salake. Występował w różnych rolach ruchowo-aktorskich na scenach, takich miejsc i wydarzeń jak Opera Śląska, filharmonia Gdańska, Poland rock festiwal, WOŚP czy opolski amfiteatr. Uwielbia muzykę house i zupę pomidorową.

Jest kreatywną i szaloną osobą, która zaraża uśmiechem dosłownie każdego. Potrafi wymyślać na poczekaniu coś z niczego i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Ma głowę pełną pomysłów, które nigdy się nie kończą, przez co zawsze na animacjach brakuje mu czasu (nie ważne czy trwają godzinę czy pięć)

SPECJALIZACJA: malowanie twarzy, wszelkie zabawy ruchowe, warsztaty kreatywne, taniec, muzyka