O naszej fotobudce

Fotobudka to zdecydowanie najpopularniejsza atrakcja naszej firmy. Jest to nic innego jak nowoczesny mobilny automat do robienia zdjęć, który umożliwia natychmiastowy ich wydruk. Dotykowy ekran umożliwia łatwą obsługę, a wysoka jakość zdjęć gwarantuje zadowolenie. Dodatkowo zapewniamy mnóstwo gadżetów, które sprawią, że zdjęcia z imprezy będą niepowtarzalne!

Atrakcja ta sprawdza się na każdą okazje niezależnie od jej formy, ilości czy wieku gości. Jest to coś co uwielbia każdy i pozwala na dostarczenie dużej ilości zabawy, a otrzymane zdjęcia są pamiątką na całe życie.

Fotobudkę można wynająć na kilka godzin albo na całą noc! Zamówić specjalny album z zdjęciami, a nawet koszulkę i kubek z nadrukiem wybranego zdjęcia. Gwarantujemy również profesjonalną obsługę, która pokaże, doradzi i pomoże w każdej chwili oraz zadba o rozłożenie sprzętu, prawidłowe działanie i porządek po skończonej zabawie z naszą fotobudką.

Dlaczego właśnie my?

  • Nielimitowana ilość wykonanych i wydrukowanych zdjęć
  • Gadżety, które pobudzą kreatywność
  • Płyta lub pendrive z zdjęciami wykonanymi w fotobudce
  • Prywatna galeria zdjęć online zabezpieczona hasłem dostępna dla Ciebie i Twoich gości
  • Tło do wyboru
  • Księga Pamiątkowa, do której mogą wpisywać się Twoi goście podczas imprezy
  • Dodatkowe atrakcje tj album ze zdjęciami, koszulka/kubek z nadrukiem i wiele innych!

Co mówią o nas klienci?

Bardzo sympatyczny gadżet – elegancki, można dostosować do siebie. Są gadżety, rożne tła, można dodawać napisy, wrzucać zdjęcia do neta, drukować, a nawet zamówić płytkę z całej imprezy. Fajna sprawa, i w sumie nie jest drogo!
Aneta, Gliwice
I ja również uważam fotobudkę za genialny pomysł. Naprawdę świetna zabawa! Mieliśmy okazję spotkać się z tym „wynalazkiem” na ostatnim weselu znajomych. W lipcu pewnie pojawią się i u mnie na weselu.
Bartek, Katowice
Nasi znajomi mieli fotobudkę na swoim ślubie w zeszłym roku i muszę przyznać, że jest to fajna zabawa! Nie było nikogo, kto by sobie zdjęcia nie zrobił. A i jaka pamiątka dla państwa młodych.
Marcelina, Kędzierzyn-Koźle
Fotobudka to naprawdę super sprawa, miałam ją na weselu, a moja siostra na studniówce. Polecamy serdecznie 🙂
Kasia, Gliwice