Wesele to jedyna w swoim rodzaju ważna uroczystość. I wymaga równie wyjątkowego prezentu. Niestety wielu gości rozumie słowo “wyjątkowy” na swój własny sposób. I w efekcie wręcza parze młodej parze podarunek, który co prawda zapamiętają do końca życia, lecz wyrzucą już następnego dnia.

Sztućce, ręczniki, toster, grawerowany wazon na kwiaty albo… lot balonem. Istnieją mniej i bardziej oryginalne pomysły na prezent weselny. Co zrobić by prezent był zarazem oryginalny, ale także trafiony? Przecież ktoś może mieć lęk wysokości! Przede wszystkim należy dobrze znać gusta pary młodej. Jeśli nie znamy ich zbyt dobrze, zawsze możemy podpytać o nie świadków, rodziców albo rodzeństwo młodych. To, co dla jednych jest szczytem estetyki,dla kogoś może być tandetne.

Trzeba również pamiętać, że podczas gdy jedni lubią prezenty praktyczne, takie jak przyrządy kuchenne, uposażenie salonu lub łazienki, innym może wydać się to nietaktem. Wolą prezenty, które dostarczą im wrażeń, wiedzy lub miłych odczuć. Tu mile widziane będą, np. książki, płyty, czekoladki, vouchery na wycieczki, kursy, koncerty.

Współcześnie, coraz popularniejsze staje się właśnie obdarowywanie parę młodą nie kolejnymi rzeczami, ale emocjami. Bilety do kina może nie wyglądają zbyt efektownie, ale z całą pewnością dostarczą miłych chwil w najbliższej przyszłości. Tą dodatkową porcję emocji można już dostarczyć na samym weselu! Jeśli w prezencie podaruje się… fotobudkę! Wybrany pakiet może być prezentem zbiorowym od świadków, kolegów ze studiów lub też rodziców. Dzięki fotobudce na samym weselu zrobi się jeszcze zabawniej i ciekawiej, a już po samej uroczystości, te emocje na zawsze pozostaną w formie zdjęć, które zarazem bawią i wzruszają. Taki nietypowy prezent będzie wspaniałą niespodzianką dla zaskoczonych nowożeńców, ale też pozostałych gości.

Bez względu na to czy zdecydujemy się na zakup sprzętu domowego, elementy dekoracji domostwa lub też by sprawić, by prezent był nietypowy, a zarazem udany, trzeba trzymać się żelaznej zasady – personalizacji podarunku. Personalizacja to nic innego jak uczynienie go dopasowanego do danej osoby. Zamiast silić się na wymyślanie coraz to dziwniejszych (i zapewne) droższych wariantów podarunkowych, można w prosty i niebanalny sposób uczynić typowe prezenty nietypowymi. Wystarczy dodać do prezentu grafikę – kolor, znak, ilustrację, imię, dzięki której prezent zyska na niepowtarzalności. Wygrawerować na ręcznikach imiona pary młodej, umieścić na kubkach ich zdjęcia.

Te wszystkie jedyne w swoim rodzaju prezenty są jeszcze łatwiej osiągalne z nami! Każdy pakiet daje gwarancję personalizowanej galerii zdjęć. Możesz również zamówić specjalne tło, które będzie odzwierciedlać zainteresowania pary młodej lub też przedstawia miejsce z nimi związane. Masz ochotę rozpieścić prezentami parę młodą, gdyż są ci naprawdę bliscy? Zamów dla nich personalizowane gadżety do fotobudki, specjalny plakat z zdjęciami lub kubki z ich śmiesznymi minami. Gwarantujemy, że takiego prezentu nie zapomną, nie wyrzucą, a może odwdzięczą się tym samym na twoim weselu?